nauka pływania legnica, polecicie ?

nauka pływania legnica, polecicie ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto naprawdę się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba winna mieć odpowiednie podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

nemiasty

Posty: 3

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć mnóstwo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

gruszkk7

Posty: 19

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

proster5

Posty: 29

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Marioleczka

Posty: 14

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Kitas

Posty: 13

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba osób, wobec tego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

serwer23

Posty: 11

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

090913123

Posty: 7

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, zatem nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

bruklin187

Posty: 7