białe panele, gdzie znajdę ?

białe panele, gdzie znajdę ?

Cześć, białe panele są dosyć wyjątkowe. Na nieszczęście boję się, że będę musiała codziennie myć podłogę, żeby nie było na nich widać brudu.

Fanatyk

Posty: 1

 
Tak, bardzo wielu ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

weteran6

Posty: 8

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Sohinyh

Posty: 2

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

labuh

Posty: 4

 
Mam duże doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Pipek56

Posty: 17

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

090913123

Posty: 2

 
To idealny wybór. Panele Quick Step radują się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, albowiem są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

Soryuj

Posty: 3

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

micko

Posty: 21

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są znakomite – poszerzają optycznie wnętrze, a zarówno powodują, iż jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i różne podłogi. Nic nadzwyczajnego.

micko

Posty: 3