Istebna, gdzie informacje ?

Istebna, gdzie informacje ?

Powiedzcie mi, czy Beskid Żywiecki nadaje się na wakacje całą rodziną? Mam małe dzieci i chciałbym im pokazać coś innego niż polskie morze, nad którym już kilkukrotnie były.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

Grabow12

Posty: 4

 
Szczyrk to świetne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji znajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym czasie.

Grabow12

Posty: 2

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, które oferują perfekcyjną jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

Klara323

Posty: 3

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

pawel253

Posty: 2

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, albowiem pod ręką będą duże sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

labuh

Posty: 2

 
W sporo miejscowościach można spróbować rzeczy, jakie są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc należałoby zapoznać się z właśnie tym sportem.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niezwykle wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

wiesław11

Posty: 12

 
Bywam tam niezwykle w wielu przypadkach, albowiem mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Z reguły zatrzymujemy się w Istebnej, albowiem tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

Elumino56

Posty: 7

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, gdyż pod ręką będą duże sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

zoferek

Posty: 16