kursy samoobrony, kogo polecicie ?

kursy samoobrony, kogo polecicie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

dzaman

Posty: 1

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast odpowiednio to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Kitas

Posty: 12

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, lecz na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, lecz jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

TomekK

Posty: 4

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niezwykle zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Black_Riot

Posty: 4

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

ilonka56

Posty: 20

 
Jest dużo kursów samoobrony, lecz osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niesłychanie wiele. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem pożądane byłoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

sebes56

Posty: 4

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wówczas rzeczywiście dużo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

gerrry

Posty: 5

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

sebes56

Posty: 17

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić wiecej, natomiast szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie wielkie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Klara323

Posty: 6

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

mati

Posty: 26