producent gadżety reklamowe, sklep ?

producent gadżety reklamowe, sklep ?

Czy ktoś dziś zamawia jeszcze gadżety reklamowe z nadrukiem? To jeszcze jest modne i popularne? Co o tym sądzicie?

45_000

Posty: 1

 
Według mnie warto porównywać sobie różne oferty, które znajdziemy w internecie. Nie znam nikogo, kto by szukał takich ofert w sklepie stacjonarnym. Widziałem gdzieś w galeriach, że różne gadżety sprzedają, ale wolę jednak poszukać czegoś przez Internet.

Black_Riot

Posty: 3

 
Według mnie, jeśli chce się zamówić gadżety to istotne będzie porównanie. Tym bardziej, że porównywać wszystko można zdalnie. Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu tylko szukamy ofert przez Internet.

labuh

Posty: 10

 
Oferty z tanimi smyczami reklamowymi odszukałem tutaj https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html. Nie wiem czy to jest dobra oferta, dlatego sprawdźcie sami. Nie zamawiam takich gadżetów, natomiast akurat na coś takiego udało mi się przypadkowo natrafić.

nemiasty

Posty: 4

 
Dużo gadżetów pozwala na dopasowanie ich o wiele łatwiej do swoich potrzeb. Można kierować się ceną i zamawiać breloczki, ale można wydać więcej i zamówić metalowe grawerowane długopisy. Nie da się doradzić, co wybrać, bo przecież każdy ma jakiś pomysł na reklamę i go realizuje. Wtedy to dobrze działa.

Wielki Duch

Posty: 4

 
Lubię zbierać takie gadżety jak idę na jakieś targi. Można mieć naprawdę coś ciekawego i to za darmo. Czy taka reklama działa? Trudno jest mi powiedzieć, bo to zależy od tego, czego szukamy i czy ta firma jest dla nas najlepsza.

Kleryczek

Posty: 9

 
Wszystko da się znaleźć i wykorzystać do reklamy. Różnica jest dzisiaj taka, że gadżety kupuje w firmie, która ma o wiele lepsze pojęcie o tym jak je przygotować. To nam pomaga w tym, aby zamówić to, co oryginalne. Czy gadżety są drogie? To tak naprawdę jest zależne od tego, co, dla kogo oznacza niska i wysoka cena?

yetisize

Posty: 4

 
Dla mnie szukanie to sama przyjemność. Jeśli mają wyznaczyć w firmie kogoś do takiego zadania to ja zaraz się zgłaszam. Mnóstwo czasu to zajmuje się, chociaż mogę powiedzieć, iż poszukuję czegoś ważnego dla firmy i wtedy nie zawracają mi głowy czymś innym. Polecam.

MisiekKce

Posty: 3