monitoring należności, polecicie ?

monitoring należności, polecicie ?

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

kuBawodzu

Posty: 4

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest niesłychanie mała liczba.

Marioleczka

Posty: 6

 
Są też firmy takie, jakie zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w wykwalifikowany sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

icee

Posty: 7

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że odszukasz na niej wszystko o dostawcach erp.

23-Obert

Posty: 17

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest prosto zapomnieć o ich spłacaniu.

Lupusx

Posty: 5

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

Antekkk

Posty: 4

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Kitas

Posty: 12