inwestycje w nieruchomości

inwestycje w nieruchomości

Zastanawiam się nad inwestycją w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych, może na Mazurach, bo często tam jeżdżę i tak myślę, żeby coś tam dla siebie wybudować na czas urlopu, a poza tym wynajmować takie miejsce też pod katem turystów. Jeśli ktoś ma doświadczenia z inwestycjami w tym terenie to dajcie znać.

Damiano2

Posty: 1

 
Uważam, że warto się będzie zdecydować na ofertę przygotowaną przez http://nik-inwestycje.pl/. Mają fajny zamysł na działalność w postaci dużych terenów na jeziorami, w ramach których można kupić u nich działkę, coś zbudować czy zrobić coś pod wynajem, a oni odpowiadają za drogi dojazdowe, atrakcje wspólne. Cały teren jest fajnie pomyślany więc taka działka tez buduje swoją pozycję jeśli chodzi o wartość.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Jeśli w ogóle chcesz w grunty inwestować to koniecznie trzeba będzie szukać takiego miejsca, gdzie faktycznie ktoś będzie w stanie zapewnić obsługę terenu w taki sposób, że będzie perspektywa budowania większej wartości takiej działki. Dlatego ważne będzie to jaką wizję ktoś ma na dany teren.

Kitas

Posty: 5

 
Uważam, że takim sensownym kierunkiem będzie szukanie kogoś kto jest w zakresie nieruchomości doradcą, ma doświadczenie i faktycznie będzie w stanie takim tematem zarządzać. Jeśli chcesz w jakiś teren turystyczny inwestować to najlepiej z taką perspektywą, że na tym terenie będziesz w stanie ewentualnie budować jakieś zyski z takiej działki.

Black_Riot

Posty: 4

 
Dla tych gruntów, które gdzieś tam się udało już pozyskać warto będzie pomyśleć o odpowiednim planowaniu jeśli chodzi o wykonanie oraz to jak będzie sytuacja wyglądała, gdy chodzi o media. To jakie będzie otoczenie inwestycji będzie miało wpływ na jej wartość, a więc ostatecznie na to czy taka inwestycja będzie faktycznie dawała perspektywę budowania zysków.

Yuri20

Posty: 15

 
Jeśli teren jest duży i ma potencjał turystyczny to oczywiście jest to fajna perspektywa, by na nim dobrze zrobić, ale musisz moim zdaniem mieć kogoś kto taką inwestycją będzie w stanie pokierować, będzie tym wszystkim kompleksowo zarządzał. Dzięki temu ostatecznie będzie szansa na to, by faktycznie jakoś zarobić.

Kitas

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy jeśli chodzi o inwestycje w ziemie to ja bym nie szedł w budowanie tylko raczej ziemia, potem próba jej ucywilizowania i uatrakcyjnienia, potem sprzedaż z zyskiem i ewentualnie w dłuższej perspektywie będzie to dawało super możliwości jeśli chodzi o dalsze szukanie podobnych działek, w które będzie można zainwestować.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Na pewno ziemia to dobra inwestycja, choć trzeba sprawdzać otoczenie tej działki, którą chce się kupować, by ewentualnie wiedzieć jakie perspektywy inwestycyjne są na takim terenie. To jednak dość istotne, bo od tego też będzie zależało to jak Twoja działka będzie funkcjonować, czy jej wartość pójdzie w górę.

Stylizacja111

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że pod kątem nieruchomości mamy sporo obecnie takich możliwości, w których inwestycja, jeśli będzie dobrze prowadzona przyniesie zysk nawet jeśli tylko przygotujesz ziemię dla kolejnego inwestora. Jak masz działkę to dla jej wartości istotne będzie to jak zagospodarowane będzie otoczenie tej działki.

bydlus

Posty: 7

 
Na pewno przy dobrym gruncie, który gdzieś jest blisko wody, ma dostęp do linii brzegowej to jest sporo perspektyw, by z taką ziemią podziałać. Jeśli dodatkowo także teren będzie odpowiednio ogarnięty to będzie można oczekiwać, że w dłuższej perspektywie ziemia tak zagospodarowana będzie faktycznie na wartości zyskiwała a na tym najbardziej będzie inwestorom zależało.

sawas

Posty: 6