Meble na wymiar w Szczecinie

Meble na wymiar w Szczecinie

Jakie macie doświadczenia z zamawianiem mebli do kuchni? Raczej odpadają wynalazki z salonów, tylko coś zleconego oddzielnie, bo mam niestandardowe wymiary kuchni. Przeglądałem i chyba jedyna opcja to na wymiar, ale czy warto, czy jednak standardowo kupić? Jak myślicie? Bardziej ogólny temat, ale i tak liczę na coś sensownego. Dzięki i pozdrawiam.

Asia

Posty: 1

 
Myślę, że ceny materiałów wykończeniowych nie spadną, a wręcz przeciwnie w najbliższym czasie. Drewno drogie, ale jeszcze można się ogarnąć. Im szybciej zamówisz, tym lepiej. Trzeba uciekać przed inflacją.

labuh

Posty: 7

 
Tradycyjna marka związana głównie z meblami kuchennymi w Szczecinie https://www.studiowiking.pl/. Spotkałem się z nimi około pół roku temu, akurat w czasie remontu. Najlepsze moim zdaniem jest to, że dostałem wizualizacje. Nie musiałem kombinować, tylko projektant się mniej więcej do mojej wizji dopasował i od siebie wiele rzeczy dodał. Potrzebowałem po prostu maksymalnie praktycznej kuchni i to udało się osiągnąć. Gwarancja na 5 lat, wywiązują się, kontakt bezproblemowy.

Klarka34

Posty: 10

 
Na klasycznym układzie kuchni L możesz fajnie zadziałać. Teraz masz do dyspozycji wiele konfiguracji od matowych po błyszczące, praktycznie dowolna kolorystyka, modułowa rozbudowa. Warto dopytać o aspekt projektowy.

sgemino

Posty: 5

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

xacti

Posty: 4

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

Jasio234

Posty: 2

 
Im dłuższa gwarancja, tym lepiej świadczy o wykonawcy, po prostu. Ufają temu, co robią i tak samo Ty zaufasz. Dobra strategia. Co do kuchni to zgodność z aranżacją całej nieruchomości właściwie obowiązkowa, więc zamawiasz po remoncie. Wiadomo, że różnie może się potoczyć.

Yuri20

Posty: 5