Najlepszy żłobek we Wrocławiu

Najlepszy żłobek we Wrocławiu

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przed zapisaniem dziecka do żłobka? W jaki sposób podchodziliście do problemu i czy z czesnym się wyrabiacie?

Fiszerrr

Posty: 1

 
Zainteresuj się żłobkiem Fair Play we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 48, bo według mnie najlepiej się rozwijają w ostatnich latach. Opieka nauczycieli, psychologa, logopedy, różnych instruktorów i codziennie angielski, ale bardziej w formie zabawy, żeby dzieci specjalnie nie naciskać, tylko odkrywać naturalne talenty. Masę wskazówek dostałam od opiekunek i większość Pań pracuje tam z pasji, a nie przymusu i myślę, że odpowiednio zarabiają, dlatego jest wysoka jakość.

roudee

Posty: 26

 
Trzeba będzie niedługo ich odwiedzić, bo akurat temat mnie zainteresował. Nawet nie wiedziałam, że taki dobry żłobek działa w moich okolicach. Dzięki za wskazówkę.

Kotr_r9

Posty: 7

 
Mają generalnie niskie czesne, jeżeli sobie porównasz po Wrocławiu, a z wyżywieniem nie ma jakościowych problemów, co mnie akurat chyba najbardziej przekonało.

Grażynaa234

Posty: 9

 
Nie wiedziałam, że tam tydzień bezpłatnej adaptacji. Na pewno się zdecyduje, bo dotychczas nie myśleliśmy poważnie o żłobku, ale jednak argument z zajęciami i poznaniem świata od najmłodszych lat do mnie dociera.

Lupusx

Posty: 3