dobra oferta serwerowa

dobra oferta serwerowa

Hej, cześć! Jaki hosting macie wykupiony? Jak wygląda u was kwestia obsługi klienta? Szukam dobrej oferty i najbardziej mi zależy właśnie, żeby kontakt był 24h np telefonicznie, chodzi zwłaszcza o sytyacje awaryjne.

Kitas

Posty: 15

 
Ostatnio gdzieś widziałem fajną promocję na hosting. Jakaś reklama mi się włączyła jak przeglądałem neta, chcieli coś 3 dychy za rok, tylko nie dopatrzyłem się jaka tam była pojemność...

irek1981

Posty: 23

 
Na pewno trzeba by zwrócić uwagę na to, czy serwery mają w Polsce, czy gdzieś w odległym Dubaju:P Różnie to firmy kombinują z tym tematem niestety.

tomalix

Posty: 31

 
Od dłuższego czasu mam już hosting ze strony securityhost.pl. Dobra obsługa, są 24h dostępni, ale naprawdę, a nie tak jak w innych firmach, że był problem się dodzwonić. Tutaj nawet o 3 w nocy przyjęli zgłoszenie i od razu zareagowali.

Squel

Posty: 19

 
Najważniejsza kwestia przy szukaniu hostingu to pomoc techniczna. Na to trzeba patrzeć, czyli jak wygląda w danej firmie serwis, doradztwo, bok i te sprawy.

Totek

Posty: 28

 
Z tego co widzę to już większość ofert uwzględnia konta, bazy, transfer itp bez limitów. Wykupuje się pakiet i wszystko inne jest zagwarantowane już w tej cenie.

proster5

Posty: 29

 
Warto sobie oblukać promocje w firmach, często można trafić na naprawdę fajne oferty. Czasami warto trochę wyczekać, aż się jakieś fajne promo pojawi. Pozdrawiam!

piehoot

Posty: 25