konsultant ślubny, opinie

konsultant ślubny, opinie

Dzień dobry. Na co należałoby zwrócić wyjątkową uwagę wybierając zespół na wesele? Chcielibyśmy uniknąć któregokolwiek błędu :)

PaweL

Posty: 4

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

mniszek_00

Posty: 9

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

sląskwroc88

Posty: 16

 
Posiadam namiary na świetną cukiernię, jaka wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie niezmiernie mnóstwo interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

PaweL

Posty: 17

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odszukacie oferty sporo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to bardzo pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

quios

Posty: 4

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

labuh

Posty: 10

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej weselą się usługi, które jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się dużo mniej problemów :-)

wrrraak22

Posty: 13