zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Witam. Czy można w zupełnie naturalny i zdrowy sposób poprawić sobie parametry...przyrodzenia? Chodzi o większą długość, obwód itp. czy można jakoś nad tym pracować, czy są jakieś suplementy itp./?

namok

Posty: 10

 
Czasami faktycznie tylko suplement wystarczy, ale ludzie też są już w tak ciężkich sytuacjach że trzeba włączyć leczenie medyczne i wtedy bez wizyty u seksuologa czy urologa to się nie obejdzie.

pawel253

Posty: 11

 
No hej, ja biorę tabletki dr Penigreat, mogę polecić, żadnych złych skutków ubocznych nie widzę, a to co trzeba faktycznie urosło. Wiadomo, nie będę ściem walił że podwoiło mi rozmiar, ale różnica jest zauważalna. Jedną tabsę dziennie tu się łyka , na stronie drpenigreat.pl jest więcej info o dawkowaniu składzie i cenie.

Klarka4545

Posty: 4

 
Często się słyszy że rozmiar nie ma znaczenia i zawsze jak to słyszę to mi się chce trochę śmiać. Jak to nie ma?! Musi mieć, to czysta anatomia i fizjologia, im większy rozmiar tym głębsze doznania i tyle.

Lupusx

Posty: 16

 
Jest chyba jakaś plaga z problemami z potencją i tego typu bo dużo różnych preparatów się pojawiło w sprzedaży. Kieydś to były chyba ze dwa produkty i tyle, niczego więcej a teraz można sobie przebierać jak w rękawiczkach.

nataluś009

Posty: 19

 
Ciekawe czy komuś kiedyś kobieta powiedziała wprost że ma – za mały sprzęt...ale to by musiało faceta zaboleć. Podejrzewam że przy jakiś związkowych kłótniach to takie teksty mogły lecieć, ludzie w złości to sięgają po największe armaty.

roudee

Posty: 19