skuteczność tabletek na odchudzanie z jagodami acai

skuteczność tabletek na odchudzanie z jagodami acai

Pytanko do ludzi, którzy stosowali w diecie coś takiego jak jagody acai, polecacie? Ile można przy czymś takim zrzucić miesięcznie? Jak to wygląda cenowo, skąd zamawialiście?

Klarka45

Posty: 19

 
Hej, znam ten problem od dziecka praktycznie. Zawsze chciałam być jak inne szczupłe koleżanki, ale nie wychodziło. Dopiero od niedawna mam w miarę fajną figurę, mogę nawet bikini założyć i nie ma wstydu na basenie ;-) Bardzo mi pomogły specjalne jagody Acai z beta glukanem. Z tego co wiem to tylko ze strony ultimateslimming.pl można coś takiego zamówić. One działają 3 fazowo – oczyszczają z toksyn, spalają tkankę tłuszcz., i przyśpieszają metabolizm przez co waga nie wraca, nie ma efektu jojo. Dzięki tym jagodom schudłam ponad 20 kilo w 3 miesiące, więc polecam.

PucH2

Posty: 28

 
Mnie się wydaje, że warto stosować te suplementy, które przyśpieszają metabolizm, to jest najważniejsze. Ja mam na przykład szybki metabolizm i choćbym jadła 100 tyś kalorii dziennie to nie przytyję ;)

Fajae

Posty: 36

 
Wiem, że są różnorakie suplementy wspomagające odchudzanie, ale jak z ich skutecznością to trudno powiedzieć. Ja sama czegoś takiego nigdy nie stosowałam.

Lupusx

Posty: 16

 
Ważę jakieś 20 kilogramów więcej niż powinnam według BMI i powiem, że bardzo mi się ta waga przekłada na poczucie własnej wartości, na kontakty towarzyskie ;/ Niby problem leży w psychice, ale jednak kilogramy przeszkadzają w tym, żeby się przełamać i otworzyć na ludzi.

gruszeczka6

Posty: 19

 
Nie wiem co Ci doradzić, jakoś nigdy nie zwracałam szczególnej uwagi na moją nadwagę. Mam te 10 kg nadwagi no i trudno, jakoś sobie z tym radzę. Mąż mówi, że kochanego ciała nigdy nie za wiele i ja mu wierzę ;>

labuh

Posty: 22

 
Przydałoby mi się trochę schudnąć, ale motywacji do ćwiczeń nie mam, cierpliwości do przestrzegania rygorystycznej diety też nie za bardzo...co w takiej sytuacji? ;]

alidodo55

Posty: 19

 
Mam taką znajomą, która ostatnio zaczęła jakąś dietę i wiedzę po niej, że chudnie. Kupiła sobie jakiś suplement w internecie, mogę z nią pogadać co do szczegółów. Napiszę wkrótce.

johncena67

Posty: 23