Zielona kawa, warto ?

Zielona kawa, warto ?

Dzień dobry. Chciałbym, abyście wypowiedzieli się na temat jak schudnąć bez diety? Wiem, że to możliwe tylko napiszcie mi o własnych doświadczeniach.

Klaudi

Posty: 12

 
Nigdy nie przekonywały mnie suplementy. Podobnie było, gdy dostałam zieloną kawę na odchudzanie. Myślałam, iż to nic specjalnego, lecz zaczęłam ją stosować i eureka! Efekt doprawdy zwalił mnie z nóg.

Marioleczka

Posty: 14

 
Nie mam wątpliwości, iż o tym jak prędko schudnąć 5 kg powie Wam ten serwis: http://mockawy.pl. Znajdziecie tam także opisy produktów, jak i zamówicie co nieco.

Lupusx

Posty: 11

 
Widziałam kiedyś w telewizji program o tym jak prędko schudnąć 5 kg. Nigdy nie myślałam, iż będę stosowała się do porad zawartych w takim programie. Powiem szczerze, iż nie udało mi się zbić wagi o 5 kg, lecz nieznacznie się ona poprawiła, więc wszystko na plus.

wyspa

Posty: 18

 
Nigdy nie miałam wcześniej do czynienia z tematem jak schudnąć bez diety, ale teraz mam już większą wiedzę w tej kwestii. Wszystko dzięki wypowiedziom, z którymi zapoznałam się na łamach tego forum dyskusyjnego. Dały mi one jasny obraz sytuacji :)))

codePerformance

Posty: 12

 
Przedmiotem wielu dyskusji moich koleżanek było to jak schudnąć z nóg. Wydaje mi się, że nie ma w 100% skutecznej recepty jak to zrobić. Osobiście polecałaby po prostu ukierunkowane na to ćwiczenia fizyczne.

Ron

Posty: 24

 
Zielona kawa na odchudzanie to numer jeden wśród suplementów, z którymi do tej pory miałem w ogóle do czynienia. W sumie to logiczne, bowiem niewielkim finansowym kosztem jestem w stanie zadbać o zdecydowanie lepszą sylwetkę zarówno moją, jak i mojej dziewczyny.

tadekw7

Posty: 12

 
Uważam, że zielona kawa to perfekcyjny wstęp do rozpoczęcia odchudzania. Sprawdziła się ona zarówno w moim wypadku, jak i moich znajomych. Wszyscy chwalą sobie możliwości tego suplementu. Kolega w szczególności ceni sobie fakt obniżenia ciśnienia krwi.

Yuri20

Posty: 10