zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Hej, preparaty zwiększające libido, kojarzycie coś takiego? Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z tego typu środkami to będę wdzięczny za info.

włodek

Posty: 6

 
Można teraz przebierać w różnych wspomagaczach na lepsze libido, seks i tak dalej. Kiedyś to ciekaw jestem jak sobie ludzie radzili jak medycyna nie była tak rozwinięta, nie było seks shopów takiej świadomości i edukacji.

odadoz

Posty: 27

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

mack

Posty: 12

 
Nigdy się nie pytałem w sumie żadnej ze swoich dziewczyn czy rozmiar jest dla niej ważny i jak ja wypadam na tle jej byłych facetów...i może dobrze że nie pytałem, bo strach pomyśleć co by odpowiedziała. :>

phonik

Posty: 11

 
Jakbym miał coś podpowiedzieć z tych wszystkich tabletek na libido i potencję jakie są to na pewno dr Penigreat. Jedyne które mi się sprawdziły i po których nie miałem jakiegoś rozwolnienia i innych problemów ze zdrowiem...tutaj skład jest bezpieczny, masz żeń szeń masz buzdyganek więc znane od lat rośliny a nie sztuczne wsady.

irek1981

Posty: 12

 
Na pewno warto urozmaicać sobie sex, kombinować, bawić się tym, a od razu będzie efekt też jeśli chodzi o odczucia. Najgorsze co można zrobić to rutyna nuda i tak dalej. To już wiele związków zabiło.

gryzon

Posty: 8

 
Nie wiem co tu może pomóc, a na pewno jakby się znalazł jakiś fajny sprwadzony preparat którym można coś powiększyć to pewnie bym z ciekawości kupił i brął.

beata77

Posty: 19

 
Nie wiem jakie tabletki są dobre a jakie niekoniecznie. To chyba po prostu trzeba na sobie przetestować i zobaczyć. Nie ma lepszego testu niż własne doświadczenie. Tak to już jest, i choć czasem człowiek się sparzy to jednak nie ma innej drogi.

labuh

Posty: 23

 
Od seksu dużo zależy jeśli chodzi o życie w związku. To właśnie przez to że seks jest nieudany to się małżeństwa zazwyczaj rozpadają więc warto o tę strefę dbać.

rubert

Posty: 12

 
Nie mam pomysłow co do takich preparatów wspomagających ale na pewno są takie rzeczy. Teraz są już tabletki na wszystko – na nerwy, na sen, na sex, na ból głowy, na ból ręki, tabletka na apetyt, na to żeby za dużo nie jeść, na to żeby nie palić...czasy tabletek.

karmelaniolek

Posty: 16