Gdzie kupić suplementy

Gdzie kupić suplementy

Czy macie dobre materiały edukacyjne pod ręką o suplementach diety, może jakieś mocne promocje, bo szykuje mi się zmiana dostawcy. Niestety skład w moich ulubionych suplementach się pogorszył i szukam jakościowej, ale dalej konkurencyjnej cenowo alternatywy.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Regeneracja stawów to moim zdaniem podstawa, no i monitorowanie jakości suplementów. Klienci często robią niezależne ekspertyzy dotyczące suplementów, więc może warto po nie sięgnąć.

1adversary

Posty: 25

 
Ogólnie po robocie, jak chodzę na treningi to jestem bez energii. Pomogło mi BCAA i częściowo boostery testosteronu, ewentualnie azotowe. Podbijają też libido, więc możesz spróbować.

pawel253

Posty: 11

 
Całkiem niezły ten sklep, jak teraz popatrzyłem, więc dam znać niedługo, w co zainwestowałem. Dzięki.

Acclaim

Posty: 19

 
Aminokwasy opłaca się wziąć w Muscle Power. A dlaczego? Bo nie mają zwykłych opisów, tylko rozbudowane, które pokazują realne korzyści ze stosowania konkretnych specyfików. Dla mnie to był przełom, bo zamiast składu mogłem sobie poczytać o działaniu. Dobre rankingi robią, na których załapałem więcej wiedzy o tym, jak w ogóle dobierać suplementy pod konkretny plan ćwiczeń.

codePerformance

Posty: 34

 
Zawsze suplementy przyjmuję w okienku anabolicznym, jakieś maksymalnie dwie godziny po zakończonych ćwiczeniach. Jak nie dam rady dojechać do domu na czas z posiłkiem to suplement zawsze się przyda.

audi25

Posty: 15

 
Jak bierzesz coś z kofeiną to uważaj, żeby ciśnienie za mocno nie skakało. Przy martwym ciągu może się w głowie zakręcić, jak przesadzisz z dawkowaniem. Już to przerabiałem.

beata77

Posty: 10

 
Warto ogólnie budować super sylwetkę, bo wiele marek suplementów, sklepów poszukuje solidnych zawodników, żeby robić płatne promocje. Raz mi się udało załapać to pieniądze całkiem niezłe przyznam szczerze.

raptofil

Posty: 27

 
Najlepiej to brać od razu dużo supli, żeby za przesyłkę nie płacić. Masz sporo ciekawych połączeń, chociażby odżywki białkowe z gainerami. Dają niesamowitego kopa, jak budujesz masę, czy jesteś na cyklu supersiła.

bartuś34

Posty: 8