Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Suplementy na potencję – korzysta ktoś? Co byście polecili? Szukam czegoś co naprawdę działą ale jednocześnie jest bezpieczne i nie ma jakiś skutków ubocznych...

koko

Posty: 13

 
Miałem taki okres w życiu że ciężko mi było podczas seksu, a w zasadzie tego seksu to prawie nie było a jak już się zdarzał to trwał krótko i ogólnie nie był najlepszy. Teraz już jest lepiej. Zmieniło się dużo jeśli chodzi o moją prace, życie osobiste, dietę, dużo musiałem wprowadzić zmian.

Ron

Posty: 22

 
U mnie dużo daje żel Dr.Penigreat powiem że wchodzimy z dziewczyną w nowe poziomy seksu jakich się nie spodziewałem. Wcześniej nie było nawet w połowie tak fajnie, tak długo...teraz jak zaczniemy od gry wstępnej to potrafimy się tak bawić przez ponad godzinę...wczęsniej kwadrans wystarczył w zupełności...a w kążdym razie mi wystarczał.

propek1

Posty: 19

 
U nas największym problemem jeśli chodzi o sex jest brak czasu...a jeszcze teraz jak mamy dzieci to już w ogóle żeby znaleźć trochę wolnego czasu choć na szybki numerek to naprawdę trzeba się nakombinować.

StaryChemik

Posty: 27

 
Mam znajomego który jakieś tabletki łyka po których niby ma być – bardziej sprawny w łóżku. Trudno mi ocenić na ile coś takiego działa bo ja akurat z nim nie sypiam :P

Black_Riot

Posty: 10

 
Chyba bym wolał coś do smarowania jeśli już niż jakieś tabletki, myślę że jest mniejsze ryzyko skutków ubocznych jak środek nie przechodzi przez cały układ krwionośny tylko od razu do mięśnia trafia.

Black_Riot

Posty: 20