Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Nie będę kluczył tylko napiszę od razu o co mi chodzi. Wydłużanie penisa – czy jest to możliwe w ogóle? Dużo jest różnych magicznych preparatów na rynku i tak się zastanawiam czy kupienie czegokolwiek miałoby sens?

bydlus

Posty: 7

 
Cześć, znawcą od preparatów na męskość to nie jestem, ale widzę co się dzieje i żę jest ich coraz więcej. Zwłaszcza w mediach się jakaś ofensywa reklamowa zrobiła i jestem ciekaw ile muszą takie tabletki kosztować skoro producentów stać na tyle czasu antenowego w tv..

Klarka34

Posty: 18

 
Może spróbuj żelu dr Penigreat, mi pomaga. To nie jest tak że za każdym razem jak idę z dziewczyną do łóżka to muszę to smarować, ale czasami jak akurat zapowiada się że będzie dłuższa noc i będę musiał być w super formie to wtedy takie dodatkowe wspomaganie sprawdza się zarąbiście.

Bryzyt1

Posty: 16

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

Iunae_Milt

Posty: 18

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

raptofil

Posty: 15

 
jeśli można sobie pomóc jakimś preparatem to moim zdaniem zawsze warto. Sam mam zamiar coś kupić sobie, chodzi mi o wydłużenie stosunku, czasami jest okej i faktycznie trochę to wszystko trwa, ale czasami jest tak, że wystarczy chwila i można zwijać zabawki.

labuh

Posty: 13