Pro hormony, szukam sklepu ?

Pro hormony, szukam sklepu ?

Mam zamiar zacząć treningi z pro hormonami, waham się czy to dobre, macie opinie, znacie jakiś tani sklep, bo podobno to drogi interes, piszcie. Dzięki za odp.

MBsmoke

Posty: 11

 
Wytrzymałość siłowa to zauważyłem na pewno, zresztą na opakowaniu też tak pisze :) Porównywałem ceny prohormonów w różnych sklepach online i jest widać znacząca różnica. Tak naprawdę to nie szukam tanich środków. Ogólnie wolę dopłacić i mieć pewność, że jest bezpiecznie, a źródło pewne. Wolę się nie narażać.

micko

Posty: 21

 
U mnie się sprawdziły więc mogę konkretnie powiedzieć, że pro hormony działają, ale na pewno muszą być z dobrego źródła. Wtedy jest naprawdę ok.

xacti

Posty: 26

 
Jak na wszystkie informacje, które zdążyłem zgłębić, doczytać to pro hormony wydają się bezpiecznymi środkami. Jak są dostępne w sklepie online ton chyba nie jest tak źle i na pewno to nie sterydy, mogę się założyć.

Snaco

Posty: 33

 
Polecam, bowiem efekty po prohormonach są bardzo ok i chyba bez nich takiej siły i efektów bym nie miał. Nie ma się co obawiać, teraz te dostępne w sklepach mają już w składzie ochronę, nawet witaminy, to nie te same środki, które pojawiły się u nas lata do tyłu.

syrena88

Posty: 15

 
Nie jestem zwolennikiem sterydów :) ale po pro hormony sięgnąłbym, gdybym wiedział że są z dobrego miejsca, gdzie nie ma lipy. Po takim cyklu można przybrać jakieś 8-10 kilo. To wyzwanie, do którego trzeba się jednak przełamać i znaleźć czas już konkretnie pod intensywny wysiłek na siłowni i tyle.

HalskiPol

Posty: 19

 
No już teraz mogę ich polecić. Jeśli wziąć pod uwagę ich pro hormony, które mają w ofercie to powiem, iż to niezmiernie dobra jakość bowiem miałem styczność z innego źródła i nie to samo. Ten sklep ma spoko ofertę. Nie wszędzie można odszukać tak wiele środków, jak oni posiadają.

pluszaczekk

Posty: 21

 
Tu mają skuteczne preparaty, prohormony niewątpliwie też https://eprohormony.pl dopiero nie tak dawno trafiłem na stronkę tego sklepu. W sumie zaryzykowałem, lecz pożądane byłoby było. Rzetelne miejsce, goście sprzedają w całej europie.

alimaster

Posty: 33

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o dobre prohormony i sklep. W sumie w każdym można znaleźć ich ofertę, ale warto sobie wcześniej o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na wyborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

szybkiB

Posty: 17