wentylacja

wentylacja

Niestety kosztorys prac budowlanych z poprzedniego roku zupełnie się już u mnie nie sprawdza, więc szukam kogoś do optymalizacji, najlepiej w Warszawie, ewentualnie w Rzeszowie, bo czasami się pojawiam w mieście. Macie zaufany kontakt?

Ekurygo

Posty: 1

 
Prawo i tak nakazuje przeglądy, a teraz urzędy pilnują strasznie przestrzegania chorych norm. Niestety, ale sprawy dotyczące klimatyzacji, wentylacji spływają na komfort ludzi i tutaj nie ma sensu oszczędzać.

tubbytimmy1

Posty: 6

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

proster5

Posty: 29

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

Lupusx

Posty: 5

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

33-odwaga

Posty: 12

 
Czytałem trochę o czyszczeniu wentylacji na https://www.facebook.com/environprojektPS/ i zdałem sobie sprawę, że jednak nie inwestuję w modernizację i poprosiłem o kontakt. Jeszcze przy okazji zaznaczę, że oni wpływają na obniżenie hałasu po wprowadzeniu instalacji wentylacji oraz naprawiają błędy po innych wykonawcach. Na FB ciekawe poradniki zawsze do tematu. Sam trochę działam w tej branży i od razu wiem, jak rozpoznać ekspertów. Tutaj bym polecał, ale oczywiście do Ciebie należy decyzja.

czes-czes

Posty: 7

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

labuh

Posty: 4

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

kluska4

Posty: 13