numery telefonów, jaki serwis ?

numery telefonów, jaki serwis ?

Nie wiem jak sprawdzać niechciane numery telefonów, albowiem nie znam bazy, jaka zawiera ich niezmiernie mnóstwo.

fertuś

Posty: 2

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

Frster

Posty: 5

 
Dzięki internetowi można faktycznie w bezproblemowy sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Dużo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, albowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

ignacyy

Posty: 4

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na odnalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

jurtus56

Posty: 15

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś znaczącego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezwykle sporo zdrowia. Bez wątpienia stracimy też niezwykle sporo swoich pieniędzy.

pawel253

Posty: 4

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Znajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, iż poniektóre osoby dużo straciły z oszczędności.

Yuri20

Posty: 7

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

Saagerrak

Posty: 2