Jaki robot kuchenny

Jaki robot kuchenny

Hej, cześć. Zastanawiam się nad kupieniem do mieszkania robota kuchennego. Mam mało czasu zazwyczaj, a jednak chciałabym jeść u siebie a nie gdzieś na mieście jakiś fast food. Jaki robot się sprawdzi? W czym wy gotujecie?

Kitas

Posty: 10

 
Moim zdaniem to nawet najlepszy robot kuchenny aż tak w całości to człowieka nie wyręczy. Ale zawsze coś pomoże i przyśpieszy to fakt. Ale przestrzegałabym przed myśleniem, że w robocie wszystko robi się samo.

Dzidaaa

Posty: 12

 
Moi rodzice mają już któryś rok robota kuchennego w domu i powiem, że mama bardzo często z niego korzysta. Nauczyła się paru przepisów które można zrobić w kilka chwil i jak nie ma za dużo czasu to taki sprzęt się sprawdza idealnie.

namok

Posty: 12

 
Ciekawa jestem na ile faktycznie przy robocie tej pracy jest mniej, a na ile to tylko tak się przyjęło mówić. Ja nigdy żadnego takiego wynalazku w domu nie miałam i nawet powiem szczerze, że nie wiem czy bym chciała mieć. ?

MShR

Posty: 32

 
Robot się przydaje o ile ktoś faktycznie dużo w domu gotuje. Bo jak moja siostra sobie robota kupiła a i tak je na mieście w większości przypadków to w sumie sprzęt stoi nieużywany i nie wiem tak naprawdę po co jej on był...

propek1

Posty: 14

 
Jasne: speedcook.pl

E-GOista

Posty: 11

 
Zwłaszcza zupy w robocie można szybko przygotowywać i podobnie sosy, shake i tego typu rzeczy. Ja akurat za zupami nie przepadam, ale za to mój mąż to jest wielkim smakoszem, u niego na obiad musi być zupa bo inaczej nie je ;)

awertoss

Posty: 18

 
Polecam ten robot co ja mam czyli Speedcook. Duża moc, dobra cena bo jak się popatrzy po innych praktycznie identycznych modelach to tam te ceny są często o tysiąc czy dwa tysiące większe. A tutaj jeszcze mam gwarancję przedłużoną do 3 lat a nie do dwóch. Robot robi wszystko – miksuje, mieli, gotuje i tak dalej.. U mnie teraz gotowanie w domu to jest kwestia paru chwil i tak samo wygląda potem sprzątanie po gotowaniu.

bartek33

Posty: 19

 
Nie za bardzo znam marki które takie lepszej klasy roboty produkują. Z tego co wiem to raczej są to mniej popularne firmy, które właśnie tylko roboty robią, bo te duże firmy które ogólnie robią AGD to roboty mają takie sobie.

damiano33

Posty: 17

 
Moja mama używa jakiegoś robota kuchennego u siebie w domu i z tego co mówi to jest nie jest zadowolona. Ale jaki to jest model, to nie mam bladego pojęcia. Jakoś na promocji kupiła gdzieś w markecie, także jakiś super zaawansowany to on chyba nie jest.

arko1916

Posty: 24