Naprawa zmywarek w Jeleniej Górze - gdzie?

Naprawa zmywarek w Jeleniej Górze - gdzie?

Hejka.

Czy znacie kogoś, kogo główną usługą jest naprawa zmywarek w Jeleniej Górze? Zależy mi przede wszystkim na ekspresowym tempie wykonania usługi.

vincek

Posty: 32

 
Jestem zadowolony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się znaleźć w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, ale szybko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 zł :)

kuBawodzu

Posty: 21

 
Stanąłem niedawno przed koniecznością, aby odwiedził mnie mobilny serwis Whirlpool.

Byłem zszokowany, gdy wizyta odbyła się jeszcze tego samego dnia. Mój problem został potraktowany bardzo poważnie, ponieważ nie wyobrażałem sobie życia bez pralki, która z dnia na dzień przestała działać i nie reagowała na żadne przyciski. Polecam serwis http://whirlpoolserwis.pl.

Acclaim

Posty: 18

 
Przyznam szczerze, że zarówno zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość znane. Na początku zaniepokoiłem się, że ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednakże doszedłem do wniosku, że większy wpływ ma na to popularność tej marki.

Hihi_WWW

Posty: 32

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, ponieważ miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, że Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Morchepl

Posty: 23

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednakże wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Poza tym nie zapłaciłam przesadnie sporo.

Rimano

Posty: 20

 
Dla mnie niezwykle pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, jakiej uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

truskaweczka123

Posty: 24

 
Zawsze byłem ciekaw, na jakim poziomie stoją usługi serwisowe Whirlpool. Niedawno miałem wątpliwą przyjemność przekonać się, gdy w najmniej odpowiednim momencie zepsuła mi się pralka. Na szczęście była objęta gwarancją, a serwis Whirlpool dość szybko uporał się z problemem.

E-GOista

Posty: 24